Головна » 2014 » Грудень » 05

Осінь. Різнобарвна, розмаїта. Спочатку вона пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. А в нашій школі затишно і тепло. Ми обираємо  «Міс осінь». В листопаді кожного року ми святкуємо осіннє свято, де обираємо свою красиву талановиту Осінь.  І цього року титул «Міс осінь» отримала  Надала  Христина учениця 9-Б класу.

... Читати далі »

Переглядів: 435 | Додав: s3 | Дата: 05.12.2014

22 листопада  у церемонії  вшануванні пам'яті жертв голодомору 1932-1933 рр. учні  ЗОШ №3 разом з працівниками районного Народного дому провели  мітинг під траурну мелодію. В своєму виступі учні хотіли донести біль і страждання українців. У виступі Пишна Вікторія виконала пісню.

Переглядів: 330 | Додав: s3 | Дата: 05.12.2014

В жовтні в ЗОШ І-ІІІ ст. №3 відбулася посвята ікони Покрови Пресвятої Богородиці. Ікона – покровителька українського козацтва. Моляться про дарування Божого покровительства та заступництва. Ікону школі подарувала церква с. Смільне. На святі були присутні отець Ігор Крук та отець Роман Біль.

Переглянути альбом

Переглядів: 353 | Додав: s3 | Дата: 05.12.2014