Головна » 2016 » Жовтень » 15 » Акція милосердя
Акція милосердя

Милосердя… Це слово, за яким ховається душа людини.
Сьогодні, коли спостерігається духовне збідніння суспільства, так необхідно навчати дітей бути відкритими душею та серцем до можливості допомоги ближнім.

Учні школи – щедрі та доброзичливі і завжди відгукуються на прохання про допомогу іншим. Благодійність стала для них вже традицією. Щороку в школі проводяться  Акції милосердя ,щоб допомогти малозабезпеченим сім’ям, дітям-сиротам.
Благодійність пробуджує в людині співчуття, співучасть, солідарність і відповідальність за те, що відбувається поруч.
Проведення таких благодійних акцій надасть молоді можливість осягнути те, що добрі й важливі справи творить не хтось інший, далекий та впливовий, а саме вони, звичайні хлопці та дівчата.

Кожного року в нашій школі проходить акція "Милосердя".
Декілька днів тому учні 9-А класу  провідали колишню працівницю школи Ярославу Ільківну Яскевич. Ця самотня бабуся живе в напівзруйнованому будинку, де нема гідних умов для проживання. Через мінімальну пенсію вона не може повністю себе забезпечити, тому учні вирішили підтримати її матеріально. Кожен приніс їй смачні гостинці. Ярослава Ільківна була приємно вражена. Старенька кожному подякувала і попросила не забувати про неї.

Переглядів: 1259 | Додав: sayt_shkoli | Рейтинг: 0.0/0