Головна » 2017 » Листопад » 10

Мовний квест-екскурсія

По особливому відзначили День української писемності учні 6-7 класів. Вони взяли участь в пошуковому мовному квесті, що відбувся в приміщенні фортеці (к.к. Вашкевич Л.Я.). Неабиякі зусилля доклали для вирішення словесних загадок, дешифрування з старослов`янської на українську, відшукування прихованих підказок у приміщенні. Завзяття учасників, азарт, прагнення до перемоги, командний дух, цікавість до таємниць української мови і просто хороший настрій - стали найкращою оцінкою проведеного дійства.

... Читати далі »

Переглядів: 365 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 10.11.2017

Дні української писемності

Традиційно, 9 листопада відзначають як День української мови і писемності. Шкільні заходи, присвячені цьому Дню, розпочалися годинами спілкування в середній та старшій ланці: "Мова - багатство народу", "Говоримо українською", "Я люблю свою мову, бо...". Учні 10-А класу (к.к. Тимочко М.П.) доповнили захід власними вікторинами, мовними тестами, фразеологічними задачами, конкурсом прислів`їв.

Переглядів: 283 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 10.11.2017