Головна » 2015 » Листопад » 09

30 жовтня в школі відбулося свято «Міс Осінь». Участь в конкурсі взяли дівчата та хлопці 9-11 класів. Дівчата підготувалися до конкурсу відповідально творчо. Глядачі з захопленням спостерігали за талановитими виступами юних красунь. Але все ж таки перемогу отримала одна красуня Дудчак Софія, яка по праву отримала корону та звання «Міс Осінь». В організації та проведенні осіннього свята допомагали голова центру «Дозвілля»   Христина Надала та Яремчук Вікторія.

Переглядів: 409 | Додав: s3 | Дата: 09.11.2015

В жовтні у бібліотеці Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 було оформлено книжкову виставку "Виховуємо громадянина - патріота України".

Також відбувся конкурс авторських патріотичних віршів " З Україною в серці", в якому перемогла учениця 10-Б класу Надала Христина. Переможниця конкурсу взяла участь у семінарі, який відбувся у СЗОШ №2 "Згадаємо героїв України".

... Читати далі »

Переглядів: 319 | Додав: s3 | Дата: 09.11.2015