Головна » 2015 » Лютий » 19 » Вшануання пам'яті воїнів, які загинули в афганській війні
Вшануання пам'яті воїнів, які загинули в афганській війні

З давніх-давен український народ підтримує священну традицію – вкарбувати у свідомість прийдешніх поколінь пам’ять про бойові подвиги кращих синів і дочок, які сповна виконали свій військовий обов’язок. Так і в нашій школі вшановують пам'ять воїнів, які загинули в афганській війні. Війна безжально перекреслила тисячі  молодих життів, переінакшила надії, плани, понівечила тіла і долі. До нашої школи завітали воїни учасники цих жахливих подій: полковник Олексин Леон Іванович, старший сержант Ковалко Богдан Васильович, сержант Голіновський Віктор Франкович, які розповіли жахливі моменти свого воєного життя.

Як захлинався бій останній

І ущухав вогонь атак,

Упав юнак в Афганістані-

Двадцятирічний мій земляк.