Головна » 2014 » Листопад » 19 » Учні 3-А класу відвідали храми міста
Учні 3-А класу відвідали храми міста

Церкви як культові споруди є найдавнішими пам’ятками нашого краю. Тому, вивчаючи історію свого міста учні 3-А класу разом з класоводом Кулаковою Любою Федорівною, вчителем етики Щудлюк Надією Михайлівною та вчителем Булигою Оксаною Юрівною відвідали храми міста, вивчили їх історію заснування та архітектурні особливості.

Зустріч із священиками допомогла учням дізнатися більше про те, як поводитись у святому місці, як і де стояти під час богослужіння, як правильно робити знак хреста, як співати чи слухати молитву, як дотримуватися правил церковного етикету.

Велич церков, краса ікон, запах мира та воскових свічок, звук дзвонів та співу, відчуття Божого благословення – все це залишилося в пам’яті та серцях дітей після екскурсій храмами міста.

Переглянути фото

Переглядів: 403 | Додав: s3 | Рейтинг: 0.0/0