Вітаємо з перемогою у конкурсі образотворчого мистецтва
"Таланти твої, Україно"
учнів та вчителів Бродівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №3 (29.02.2016 р.)
Номінація
конкурсу
|
місце у районному конкурсі
|
місце
у шкільному конкурсі
|
Прізвище та імена учасників, їх вік
|
Клас
|
Прізвище, ім’я, по батькові викладача
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
Живопис
|
|
І
|
Лазоренко Ірина, 10р.
|
5-Б
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Коваль Софія,7 р.
|
2-А
|
Швайка Оксана Іванівна
|
|
ІІ
|
І
|
Андрухів Вікторія,11р.
|
6-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
ІІ
|
Янчин Дмитро,12р.
Дудчак Вікторія,11р.
|
6-Б
6-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Ніколаєва Анастасія,11р
|
5-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
І
|
І
|
Гай Василь, 15 р.
|
10-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
Графіка
|
|
І
|
Лупиніс Елла, 7р.
|
2-Г
|
Кіт Лариса Назарівна
|
|
|
ІІ
|
Безпалько Вадим,7р.
|
2-А
|
Швайка Оксана Іванівна
|
|
І
|
І
|
Лиходід Діана, 11р.
|
6-Б
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Павлів Анжела,12р.
|
7-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Мазепа Ірина,13р.
|
7-Б
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Антонів Максим,12р.
|
7-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Омелюх Вікторія,11р.
|
5-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
І
|
І
|
Андрухів Анна, 16р.
|
10-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Думас Дмитро,16р.
|
11-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Гнатюк Василь,16р.
|
11-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
Батік
|
І
|
І
|
Голіновська Марія, 10р
|
5-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
І
|
І
|
Громова Ельвіра, 14 р.
|
8-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
Скульптура
|
ІІ
|
І
|
Микитюк Назар, 10 р.
|
5-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Валла Володимир,10р.
|
5-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
ІІІ
|
І
|
Валла Марта, 13 р.
|
8-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Бахмут Ліза,14р.
|
8-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Рудько Роман,11р.
|
5-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Гуменюк Роман,14р.
|
8-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Столяр Христина,11р.
|
6-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
Малярство на склі
|
|
І
|
Кожан Данило, 7 р.
|
1-Б
|
Деркавець Лариса Йосипівна
|
|
|
ІІ
|
Денисюк Яна,9р.
|
3-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Онипко Анжела,9р.
|
3-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Долинюк Вадим,10р.
|
4-Б
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Дідик Тетяна,10р.
|
4-А
|
Булига Оксана Юріївна
|
|
І
|
І
|
Дитюк Мар'яна, 13 р.
|
8-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Пелипець Олег,12р.
|
7-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІ
|
Сенітович Оксана,11р.
|
6-В
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Яцій Юлія,12р.
|
6-А
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
|
|
ІІІ
|
Щирба Анастасія, 11р.
|
5-Б
|
Рудько Тетяна Олексіївна
|
Витинанка
|
ІІ
|
І
|
Губар Наталія, 15 р.
|
9-А
|
Сухович Леся Іванівна
|
|
|
ІІ
|
Борщевська Діана,12р.
|
7-В
|
Залужна Ольга Миколаївна
|
|
|
ІІ
|
Романюк Іванна,12р.
|
7-В
|
Залужна Ольга Миколаївна
|
|
|
ІІ
|
Карплюк Анастасія,7р.
|
2-А
|
Швайка Оксана Іванівна
|
|
І
|
І
|
Глова Тетяна, 10 р.
|
4-В
|
Боровкова Оксана Юріївна
|
Аплікація
|
І
|
І
|
Ольшанська Марія,15р.
|
9-А
|
Сухович Леся Іванівна
|
|
|
ІІ
|
Шаповал Сніжана,13р.
|
7-В
|
Залужна Ольга Миколаївна
|
|
|
ІІІ
|
Войчук Вікторія,12р.
|
7-В
|
Залужна Ольга Миколаївна
|
|