Головна » 2015 » Лютий » 18 » Батьківські збори
Батьківські збори

5 лютого 2015 року відбулися батьківські збори.

Підведено підсумки навчально-виховної роботи за І семестр 2014-2015 н.р.

Виховувати – це значить творити людину. Ми мріємо про всебічну досконалість наших дітей. Всебічний, гармонійний розвиток – наш ідеал. Ідеал і сімейного,і суспільного виховання.  Обговорено, скільки треба наполегливої і кваліфікованої праці батьків та вчителів, щоб наші діти увібрали все багатство інтелектуальної, моральної, культурної спадщини, виробленої людством.

На зборах  обговорили    складні випадки, з якими зустрічаються батьки у процесі виховання дітей.

На конкретних прикладах проаналізували  проблеми у вихованні,  які викликають найбільше  запитань у батьків,  шляхи, як дійти спільної думки.

До відома батьків доведено заходи з організації і збереження життя та здоров’я всіх учасників навчально-виховного процесу.

Роздано пам’ятки із правил поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами.

Учителем правознавства і захисту Вітчизни Іванюхою Іваном Тимофійовичем та Інспектором Бродівського  РВ ДСПС ст. лейтенантом Дупляком Олегом Романовичем дано рекомендації щодо дій населення за сигналами оповіщення та в складних ситуаціях.

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї щодо дій населення за сигналом оповіщення "увага  всім",  "ПОВІТРЯНА ТРИВОГА"

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї щодо дій населення при загрозі масових заворушень  і  бойових дій

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї щодо дій населення при захопленні у заручники

Р Е К О М Е Н Д А Ц І Ї щодо дій населення з попередження та запобігання терористичних актів