Головна » 2015 » Березень » 5 » Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів
Засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів

25 лютого 2015 року у Бродівській ЗОШ І-ІІІ ст.№3 відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів початкових класів, на якому обговорили успіхи та проблеми нового Державного стандарту початкової освіти. Відкрила засідання Кирик І.Є., методист РМК, яка окреслила шляхи до результативного освоєння змісту початкової освіти через формування ключових компетентностей молодшого школяра. Учасники засідання відвідали 7 відкритих уроків, проведених на високому методичному рівні майстрами своєї справи (Кулаковою Л.Ф., Деркавець Л.Й., Боровковою О.Ю.) та молодими вчителями (Медведик Г.З., Бешлей О.Є., Кіт Л.Н., Швайкою О.І. ). За круглим столом вчителі проаналізували відвідані уроки з точки зору формування ключових компетентностей. Заступник директора даної школи Гнатюк О.Р.  презентувала питання «Розвиток і вдосконалення пам’яті, образного мислення, уваги, уяви молодших  школярів  через використання на уроках тренінгових ігор-вправ з курсу «Ейдетика». У групах вчителі опрацювали «Ігри та вправи з курсу «Ейдетика».  Інформаційно про замовлення підручників на наступний навчальний рік для 4 класу та зміни у програмі 4 класу ознайомила присутніх методист Кирик І.Є. Підвела підсумки семінару заступник директора Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. Ключинська О.В.

Переглядів: 462 | Додав: s3 | Рейтинг: 0.0/0