Головна » 2013 » Листопад » 4 » Сурми звитяги
Сурми звитяги

З метою широкої пропаганди  серед  учнівської молоді  кращих  мистецьких  творів, що популяризують  українську пісню та слово, розкривають  героїчний  шлях національно-визвольної  боротьби  українського  народу у  ХХ ст.,     у Народному домі відбувся ХІV районний  дитячо-юнацький фестиваль мистецтв "Сурми звитяги" у таких номінаціях: "солісти-вокалісти", "вокальні та вокально-інструментальні ансамблі", "хорові колективи", "духові оркестри та інструментальні ансамблі", "авторська патріотична пісня", "літературно-музична композиція", "художнє читання", "живописна композиція", "листівка", "графічна композиція", "декоративно-тематична композиція". У фестивалі взяли участь 32 навчальні заклади.

У номінації " вокальні ансамблі "(дуети) перше місце посіли Семчук Анжела та Воробець Олена, учениці Бродівської  ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (кер. Гром'як С.М.).

Переглядів: 515 | Додав: s3 | Теги: конкурс, дуети, Сурми Звитяги | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *:
Код *: