Головна » 2015 » Травень » 8 » Районний семінар заступників директорів з виховної роботи
Районний семінар заступників директорів з виховної роботи

29 квітня 2015 року відбувся районний семінар заступників директорів з виховної роботи

Тема: Правовиховна робота у навчальному закладі  як передумова формування правової свідомості особистості.

План  роботи

1. Реєстрація учасників семінару.

Огляд виставки літератури. Скребцова Є.О.–соціальний педагог Бродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №3, АбрагамецьІ.В. - бібліотекар Бродівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №3.

1.  Вступне  слово  директора  школи Мартинюка  Б.Б.
  2. Доповідь  «Педагогічні основи правового виховання».   Антоненко Н.В., завідувач районного методичного кабінету.
  3. Доповідь на тему «Роль адміністрації школи в організації роботи з правового виховання». Гриза Леся Степанівна, завідувач кабінетом координаційно-методичної роботи ЛОІППО.
  4. Доповідь  «Система планування правовиховної  роботи навчального закладу та здійснення контролю за її виконанням».   Пашко Р.  Г., головний спеціаліст сектору дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти відділу освіти  Бродівської райдержадміністрації.
  5.  Вистава «Колесо життя». Целюх Н.А.- вчитель світової літератури Бродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, Мартинюк О.К. –педагог-організатор Бродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.
  6. Круглий стіл «Правові аспекти взаємодії педагогічних працівників з правоохоронними органами та  службами щодо захисту прав дітей».  Кармазин Г.С., Антоненко Н.В.
  7. Доповідь   « Правова освіта і виховання у системі виховної роботи школи».  (З досвіду роботи). Кармазин Г.С. заступник директора з виховної роботи Бродівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

Переглядів: 533 | Додав: s3 | Рейтинг: 0.0/0