Головна » 2018 » Березень » 20 » "Мандруємо Україною"
"Мандруємо Україною"

21 лютого 2018 року в ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3» відбулося шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів з теми «Методика проведення інтегрованого заняття «Мандруємо Україною» за модельною навчальною програмою Нової української школи.  У ролі першокласників були вчителі початкових класів школи та запрошені гості: завідувач РМК відділу освіти Антоненко Н.В. та  методист Кирик І.Є. Роль майбутніх вчителів перших класів Нової української школи почергово приміряли до себе Боровкова О.Ю., Рабуш Н.Т., Швайка О.І., Реп’янська Г.І., Гураль Н.Ю., Тимчишин  Т.В., Надала О.А. Ранкову зустріч із учасниками засідання провела вчитель пілотного класу Перець Г.Я., а вправу на увагу та руханку – Булига О.Ю.

Переглядів: 392 | Додав: sayt_shkoli | Рейтинг: 0.0/0