Головна » 2016 » Жовтень » 21 » ЗУСТРІЧ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ
ЗУСТРІЧ З ПРАВООХОРОНЦЯМИ

Сьогодні, як ніколи , зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів та соціальних служб. Адже профілактична робота дає можливість виробляти В дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

Вже стало доброю традицією у нашій школі проводити зустрічі учнівської молоді з працівниками правоохоронних органів .

Під час зустрічі гості розповіли учням про відповідальність за скоєння правопорушень; ознайомили з переліком правопорушень, за які передбачена кримінальна та адміністративна відповідальність; звернули увагу на проблеми, які породжуються вживанням алкогольних та наркотичних речовин. Гості також відзначили, що незнання законів не звільняє від відповідальності і підкреслили необхідність вивчення  правознавства.

Окремо виділили питання про співвідношення прав та обов’язків дітей. Гості підкреслили, що права дитини мають бути захищені і ознайомили учнів з переліком їхніх прав.

Учні мали можливість переглянути виставу « Небезпечне знайомство на вулиці». У виконанні лялькового театру  «Долина казок».

Переглядів: 610 | Додав: sayt_shkoli | Рейтинг: 0.0/0