Головна » 2017 » Червень » 14 » Закриття табору "English holiday"
Закриття табору "English holiday"

Цього року, з 29.05 по 12.06.2017р., в нашій школі працював літній мовний табір «English Holidays». Основний напрямок роботи – ігрова та проектна діяльність у вдосконаленні розмовної англійської та німецької  мов. Мовний табір проводиться за 1-ю програмою , а саме: тривалість 2 тижні, харчування не передбачене, заняття проводять вчителі навчальнгог закладу.

В таборі перебували 60 дітей. Вони входили у 2 різні вікові групи:

«Grains» (Зернятка) 3-6 класів – 30 учнів;

«Rainbow» (Веселка)  7-8, 10 класи – 30 учнів. Ними опікувалися 6 учителів англійської мови: Штелиха О.Б., Клопотюк Л.М., Лаврін М.І., Гаранюк Л.В., Гуменюк О.І., Приймак Л.П., та вчителі німецької мови - Грушкевич Т.Б., Любунь Є.О., Фігун О.Б., так як 2017 рік проголошено роком німецької мови, яка теж вивчається у нашій школі. Окрім того, з ними співпрацювали вчителі фізкультури, психолог, соціальний педагог та організатор дозвілля.

Метою табору є вдосконалення розмовної мови, непомітно подолати мовний бар'єр, поєднати навчання з захоплюючим відпочинком та отримати мотивацію для подальшого удосконалення знань з іноземної мови.

Переглядів: 337 | Додав: sayt_shkoli | Рейтинг: 0.0/0