Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Свято "Дари осені"
Свято "Дари осені"

Осінь – чудова  пора року, коли люди збирають врожай, коли квітнуть найкращі квіти та постигли найсмачніші овочі.  Яскраві кольори осіннього різнобарв’я наповнили приміщення нашої школи, бо відбувалося традиційне осіннє свято «Дари осені». Кожен клас підготував свою композицію.

Композиції, зроблені руками учнів, виглядали естетично та дуже цікаво. Нікого не залишили байдужим різнокольорові екібани, чудові букети з елементами художнього оформлення, складні квітково-фруктові композиції, прикрашені дарами осені, пожовклим листям. Деякі роботи сповнені глибоким символічним змістом, інші – тонким гумором, проте всі відзначаються національним колоритом, притаманним лише творчій душі.

Приємно відзначити, що всі учні виявили творчий підхід, вишуканий смак та неабияку фантазію при створенні своїх робіт.

Переглядів: 544 | Додав: sayt_shkoli | Рейтинг: 0.0/0