Головна » 2017 » Січень » 9 » Батьківський лекторій
Батьківський лекторій

Виховання учня в школі і сім’ї – щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школяра. Однією з традиційних з форм роботи з батьками у школі є батьківські лекторії. Тематика лекцій підбирається з врахуванням вікових особливостей дітей.

З доповіддю «Моральні цінності сім´ї» виступила заступник директора з навчально-виховної роботи  Кармазин Г.С.

Про соціально-педагогічний патронаж сімей пільгових категорій розповіла соціальний педагог Скребцова Є.О.

Якою є роль батьків ,їх вплив на результати навчально-виховної діяльності повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи Рябуш О.В.

Про цивільну, адміністративну та кримінальну відповідальність батьків щодо виховання і навчання своїх дітей розповів учитель історії  та правознавства Іванюха І.Т.

Над оформленням залу працювали
Рудько Т.О., Гай Василь,та Дитюк Мар´яна  (картина)

Сухович Л.І., Степанюк В.С., Лаврін В.В., Бешлей О.Є. , Фігун О.Б. Надала Христина, Побережник Майя (павуки …)

Рабуш Н.Т., Булига О.Ю.,Швайка О.І., Козак О.В.,Черкас Г.М.,Реп´янська Г.М., Олійник Г.Г., Боровкова О.Ю., Кіт Л.Н..  (витинанки)

Новорічно-різдвяні композиції виготовили класні керівники 5-7 класів з учнями. Вашкевич Л.Я., Морозюк О.І., Шишка І.М., Максимів Я.Б.

Пісні виконали  :

Паньків Людмила «Надворі Різдво»

Швалючинська Катерина «Перший сніг»
Ференс Вікторія «Новорічна»

Воробець Олена «Новий рік»  (Вч. Гром´як С.М., Бешлей О.Є.)

Озвучення - Бойко Володимир

Переглядів: 687 | Додав: sayt_shkoli | Рейтинг: 0.0/0