Головна » Архів матеріалів

Сльозами пам'яті

Події минулого оживають спогадами учасників та очевидців. Вони проступають образами з помарнілих світлин або " сльозами пам'яті", як на роботі Громової Єльвіри (10 кл. ), що стала переможцем обласного конкурсу малюнку з нагоди Дня Пам'яті та Примирення.

Переглядів: 295 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Партнерство і співпраця: Броди-Гданськ

Поступ і успіх в освіті можна оцінювати в порівнянні та співпраці. Сьогодні гостями школи були директори шкіл м. Гданськ. Раді візиту, готові до співпраці.

Переглядів: 388 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Зміни починаються з НУШ

У час весняних канікул діти набираються сил і вражень, а директори шкіл і їх заступники - знань та вмінь для впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.
Сьогодні у нас відбувся День відкритих дверей педмайстерні НУШ.

Переглядів: 353 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Далека та близька Грузія

Щирим серцем хочу порадіти за дітей нашої школи. Це діти Героїв, які пройшли тижневу реабілітаційно-оздоровчу програму у грузинському курортному місті Бакуріані з 23.03 по 30.03.2018р.р. Поїздку організували у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну» за підтримки та сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Посольство України в Грузії / უკრაინის საელჩო საქართველოში та Міністерства освіти Грузії. Я безмежно вдячна Уляні Флешко, керівнику проекту «Мій тато захищає Україну» та готова надалі підтримувати партнерські взаємовідносини. Це люди, які, не шкодуючи власних сил та часу, творять добро.

... Читати далі »

Переглядів: 334 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Вітаємо Бикову Марію

Ну що б, здавалося, слова. Слова та голос... Саме вони зібрали в літературній світлиці конкурсу " Ми діти твої, Україно" юних творців поезії та прози Бродівщини.
Вітаємо ученицю 4 класу Бикову Марію з призовим (ІІІ) місцем.

Переглядів: 326 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 29.03.2018

Першість в районному турнірі

Вітаємо наших дівчат і тренера з першістю у районному турнірі з волейболу! Молодці! Бажаємо перемоги в області!

Переглядів: 315 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 29.03.2018

НУШ у нашій школі

Відеорепортаж Бродівського ТБ про впровадження пілотного проекту НУШ у нашій школі

Переглядів: 388 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 29.03.2018

1 березня

Вже 1 березня
Весни почався день
А всюди холод,
мороз і студень.
Тож нині в школі -
Сонячний Четвер)))

Переглядів: 375 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 29.03.2018

Флешмоб: «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція.»

Кожна дитина має право на повагу, безпеку і допомогу у важку хвилину! Кожна дитина має почуватися захищеною! Кожна дитина має право жити вільно, у безпеці, не відчуваючи страху! 23 лютого 2018 року у ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3» відбувся флешмоб на тему: «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція.»

Переглядів: 350 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 20.03.2018

Вітаємо Клопотюк Лілію

Вітаємо Клопотюк Лілію, вчителя англійської мови, з перемогою у розіграші для учасників програми MM Smart School. На навчання до видавництва в Афіни вона відправиться у березні цього року.

Переглядів: 353 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 20.03.2018

« 1 2 3 4 ... 21 22 »