Головна » 2018 » Травень » 14

Ми - учасники читацького форуму

10 травня у складі бродівської делегації юних читачів учні 6-7 класів школи відвідали дитячий читацький форум у Львові. Книжкові новинки, ігрові території, квести і завдання - усе захопило гостей свята, засвідчивши, що книга - це круто. Враженнями учні 7-А ділились, давши інтерв`ю Львівському телебаченні.

Переглядів: 410 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Я шану матері складаю

З нагоди Дня матері, Дня родини в шкільних колективах відбулися тематичні свята, виховні години. Для найрідніших матусь лунали вірші і пісні, музичні композиції, жарти, присвяти та відеосюжети.

Переглядів: 408 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Особливі вітання

У якому б році ти не закінчив школу, завжди ідентифікуєш себе з нею: "Учень третьої школи". 9 травня особливі вітання в стінах школи линули для випускника 2004 року Нікішина Олександра. Побажання здоров`я, підтримки, бадьорості і швидшого одужання іменинник отримав від громадських активістів міста, спортивної волейбольної спільноти, класного керівника (Шишки І.Ю.) та однокласників.

Переглядів: 382 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Квіти для воїна

До Дня пам`яті і примирення відбулися міські поминальні заходи, учасниками яких стали учні 9-А класу школи.

Схилимо голову в шані,

Вдячності слово промовим

Тим, хто вижив у борні воєнній,

Тим, хто дарував свободу.

Переглядів: 422 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Сльозами пам'яті

Події минулого оживають спогадами учасників та очевидців. Вони проступають образами з помарнілих світлин або " сльозами пам'яті", як на роботі Громової Єльвіри (10 кл. ), що стала переможцем обласного конкурсу малюнку з нагоди Дня Пам'яті та Примирення.

Переглядів: 291 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Партнерство і співпраця: Броди-Гданськ

Поступ і успіх в освіті можна оцінювати в порівнянні та співпраці. Сьогодні гостями школи були директори шкіл м. Гданськ. Раді візиту, готові до співпраці.

Переглядів: 385 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Зміни починаються з НУШ

У час весняних канікул діти набираються сил і вражень, а директори шкіл і їх заступники - знань та вмінь для впровадження нового Державного стандарту початкової освіти.
Сьогодні у нас відбувся День відкритих дверей педмайстерні НУШ.

Переглядів: 350 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018

Далека та близька Грузія

Щирим серцем хочу порадіти за дітей нашої школи. Це діти Героїв, які пройшли тижневу реабілітаційно-оздоровчу програму у грузинському курортному місті Бакуріані з 23.03 по 30.03.2018р.р. Поїздку організували у межах соціального проекту «Мій тато захищає Україну» за підтримки та сприяння Львівської обласної державної адміністрації, Посольство України в Грузії / უკრაინის საელჩო საქართველოში та Міністерства освіти Грузії. Я безмежно вдячна Уляні Флешко, керівнику проекту «Мій тато захищає Україну» та готова надалі підтримувати партнерські взаємовідносини. Це люди, які, не шкодуючи власних сил та часу, творять добро.

... Читати далі »

Переглядів: 331 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.05.2018