Головна » 2017 » Листопад » 14

В гостях у казки

Сьогодні учні початкових класів поринули у світ казкових пригод та витівок Лиса Микити. З однойменною виставою відвідав школу Львівський обласний академічний театр ляльок (директор - Мороз У.). Юні глядачі із захопленням споглядали гру акторів, світла та звуку, спецефектів, дивовижних декорацій. Уважно стежили за розвитком подій, бо герої їм відомі, а пригоди - нові. На завершення учасники дійства обмінялися теплими побажаннями та гарячими аплодисментами.

... Читати далі »

Переглядів: 363 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.11.2017

"На гостину до Михайла Грушевського"

Саме так характеризували учні 10-Б класу (к.к. Гапун О.Я.) екскурсію до музею М. Грушевського, що у Львові, яка відбулася 13 листопада. Поїздка відбулася в рамках відзначення 75-річчя створення УПА та Дня захисника, як складової національно-патріотичного виховання в закладах освіти України. Крім того мали змогу оглянути експозиції музею Івана Франка. Особливо захопливою видалась учням інформація щодо особистого життя діячів, сімейних перепетій та непростих взаємовідносин особистостей.

Переглядів: 289 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 14.11.2017