Головна » 2017 » Жовтень » 23

День Енергії

З ініціативи Бродівської міської ради 22 жовтня відбулися заходи до всесвітнього дня енергозбереження. На сьогоднішній день ця тема стоїть особливо гостро (парниковий ефект, кліматичні зміни, екологічні катаклізми) і вимагає систематичних кроків для розрішення та покращення становища від регіонального до світового масштабів. До акції були залучені освітні заклади району, котрі презентували екологічні та енергозберігаючі проекти. Учні 7 класу (кер. Зохнюк Л.С.) представили роботу "Екопосуд - збережи здоров`я та енергію".

Переглядів: 273 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 23.10.2017

XVIII фестиваль "Сурми Звитяг" відбувся

17 жовтня був проведений щорічний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв "Сурми Звитяг" (районний етап).

Цьогоріч він був присвячений героїчному шляху національно-визвольної боротьби українського народу в XX ст. Завдяки плідній праці керівників гуртків (Тимочко М. П., Рудько Т.О.), вчителів музики (Бешлей О.Є., Гром`як С.М.) та їх вихованців школа зайняла наступні призові місця:

Номінація "Солісти-вокалісти"                                                Номінація "Художнє читання&qu ... Читати далі »

Переглядів: 383 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 23.10.2017