Головна » 2017 » Квітень » 04

Танець - це життя. Це почуття та емоції, це розповідь про кохання і ненависть, про щастя і
розпач, про зустріч та розлуку.
Танець - це мова тіла, мова душі.
Танець - це вірш, кожен рух якого є словом.

15 березня відбулося свято танцю. Свято урочисто відкрили учні 4-А класу танцем з прапором "Україна - це ми". Казкові герої весело запалили серця глядачів танцем "Буратіно", який виконали молодші учасники шкільного танцювального гуртка (учні 3-4 класів). Танець для мами подарували учні 5-Б класу "Малесенькі долоньки". Танець з хустинами "Мамина хустина" у виконанні учениць 5-А класу. Літературно-хореографічна композиція "У нашому серці". Завершили свято учні 9-А,Б,В класів сучасним танцем.

Танець ніжний не звабливий
Танець світлий дійсно щирий,
Танець в котрім ти і я
Відчуваєм звук життя.

Свято підготувала вчитель-хореограф Віновська Світлана Валеріївна.

<!-- ... Читати далі »

Переглядів: 458 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 04.04.2017

28 серпня 2017 року відбувся Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2017". Учениця 6-А класу Голіновська Марія взяла участь в конкурсі.

Переглядів: 366 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 04.04.2017