Головна » 2017 » Січень » 09

Виховання учня в школі і сім’ї – щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку школяра. Однією з традиційних з форм роботи з батьками у школі є батьківські лекторії. Тематика лекцій підбирається з врахуванням вікових особливостей дітей.

З доповіддю «Моральні цінності сім´ї» виступила заступник директора з навчально-виховної роботи  Кармазин Г.С.

Про соціально-педагогічний патронаж сімей пільгових категорій розповіла соціальний педагог Скребцова Є.О.

Якою є роль батьків ,їх вплив на результати навчально-виховної діяльності повідомила заступник директора з навчально-виховної роботи Ря ... Читати далі »

Переглядів: 688 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 09.01.2017