Головна » 2016 » Жовтень » 11

Життєпис народів світу - багатогранний, складний, різновекторний. В одних він щасливий чи трагічний через внутрішній поступ, в інших - зумовлений не людською політикою "великих світу цього".

Історія ХХ століття має приклад не людського "урізання" життєвої нитки народу. У роки ІІ світової війни євреї були приречені на загибель лише тому, що такою була воля А. Гітлера з його теорією расової чистоти та арійського домінування.
29-30 вересня 1941 року стали початком кривавих розправ у Бабиному Яру, де вічність зустріли тисячі євреїв, українців.
До вшанування 75-річниці тих трагічних подій пройшли заходи і в нашій школі. Відбулись інформаційні читання були проведені бліц-вікторини, виховні години. До уваги учнів і вчителів діяла "Жива бібліотека", виставлено "Альбом пам'яті" (вч. Гол ... Читати далі »

Переглядів: 361 | Додав: sayt_shkoli | Дата: 11.10.2016